Brak obsługi animacji flash!
tu jesteś:   Start   /   O firmie

O firmie

EURO-BOX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością została powołana do życia w początkach lat 90-tych. Jej założycielem, właścicielem i Prezesem jest Bernard Jakubowski.  Firma jest prężnie działającym zakładem o szerokiej gamie usług ze szczególnym uwzględnieniem branży metalowej.

 

W początkowej fazie działalności firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą zamków, akcesoriów meblowych oraz farb proszkowych na terenie całego kraju. Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie profesjonalnej linii produkcyjnej do szeroko zakresowej obróbki blach, włącznie z automatyczną lakiernią proszkową ,umożliwiającą kompleksową produkcję różnego rodzaju obudów metalowych w tym także skrzynek CATV, szaf sterowniczych i 19-to calowych obudów teleinformatycznych. Zmodernizowany park maszynowy jest gwarancją najlepszej jakości jaką produkty Euro -Box cieszą się zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

 

Ukoronowaniem starań o najwyższą jakość i niezawodną funkcjonalność naszych produktów jest certyfikat ISO 9001:2000.

 

Na dalszych szczeblach rozwoju przedsiębiorstwa, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom swoich klientów, Euro – Box poszerzył wachlarz swoich usług o polerowanie odlewów z aluminium, odlakierowanie powłok lakierniczych oraz produkcję ekskluzywnych stołów ze stali nierdzewnej.

Dzięki własnej bazie transportowej Euro – Box rozwinął swoją niezawodność w jeszcze innej dziedzinie – rzetelnej, terminowej i co najważniejsze bezpiecznej dostawie oferowanych produktów.

Zaplecze społeczne firmy to w pełni zorganizowany team około 200-u osobowej, wykwalifikowanej kadry pracowniczej, której nadrzędnym celem jest satysfakcja i zadowolenie swoich klientów.