Potrzebujesz towaru na już? Twoje zamówienie wyślemy w ciągu jednego dnia roboczego 📦

Lieferungs- und Zahlungsbedingungen

Formy dostawy

Każde zamówienie o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy kurierem za darmo!

Dostawa kurierem InPost:

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (18,75 zł).
Zamówienia o wartości powyżej 150 zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

Dostawa do paczkomatu InPost:

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych. Koszt dostawy to 12,99 zł. Dostawa do paczkomatu jest możliwa tylko przy płatności online. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

Dostawa kurierem GLS (tylko przesyłki kurierskie ponadgabarytowe):

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (25 zł). Tylko kurier GLS podejmuje dostawę paczek dłużycowych. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej GLS.

Dostawa kurierem Geis (tylko przesyłki kurierskie paletowe): 

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (105 zł). Tylko kurier Geis podejmuje dostawę przesyłek paletowych. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej Geis.

Odbiór osobisty w siedzibie Euro-Box:

Podczas składania zamówienia można wybrać bezpłatny odbiór w siedzibie naszej firmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30– 15:30. O przygotowaniu zamówienia i możliwości jego odbioru poinformujemy Cię telefonicznie lub smsem.

Formy płatności

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy trzy wygodne formy płatności:

  • "Płatności online" - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu TPay, gdzie będzie można dokonać płatności przelewem w wybranym banku lub płatność BLIK,
  • "Za pobraniem" - możliwe wyłącznie w przypadku dostawy kurierem, za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki,
  • "Wpłata na konto" - zamówienie możesz opłacić bezpośrednio przelewem na nasz rachunek bankowy. 

Anmeldung

Haben Sie Ihr Passwort vergessen?

Sie haben noch kein Konto?
Konto erstellen

Euro-Box Sp. z o.o Reviews with ekomi-pl.com