Experience quality and professional service at the new Euro-Box online store!

Delivery & Payment

Formy dostawy

Każde zamówienie o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy kurierem za darmo!

Dostawa kurierem InPost:

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (19,99 zł).
Zamówienia o wartości powyżej 150 zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

Dostawa do paczkomatu InPost:

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych. Koszt dostawy to 15,99 zł. Dostawa do paczkomatu jest możliwa tylko przy płatności online. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

Dostawa kurierem GLS (tylko przesyłki kurierskie ponadgabarytowe):

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (26 zł). Tylko kurier GLS podejmuje dostawę paczek dłużycowych. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej GLS.

Dostawa kurierem Geis (tylko przesyłki kurierskie paletowe): 

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem (105 zł). Tylko kurier Geis podejmuje dostawę przesyłek paletowych. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej Geis.

Odbiór osobisty w siedzibie Euro-Box:

Podczas składania zamówienia można wybrać bezpłatny odbiór w siedzibie naszej firmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30– 15:30. O przygotowaniu zamówienia i możliwości jego odbioru poinformujemy Cię telefonicznie lub smsem.

Formy płatności

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy trzy wygodne formy płatności:

  • "Płatności online" - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu TPay, gdzie będzie można dokonać płatności przelewem w wybranym banku, kartą MasterCard lub Visa bądź poprzez płatność BLIK,
  • "Za pobraniem" - możliwe wyłącznie w przypadku dostawy kurierem, za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki,
  • "Wpłata na konto" - zamówienie możesz opłacić bezpośrednio przelewem na nasz rachunek bankowy. 
  • Wystawiamy zamówienia proforma w celu opłacenia, 
  • Wystawiamy faktury odroczonym terminem płatności dla instytucji państwowych.

Login

Forgot your password?

Don't have an account yet?
Create account

Euro-Box Sp. z o.o Reviews with ekomi-pl.com